• Організатор
  • Благодійний партнер

Біговим клубам

 

Запрошуємо бігові клуби долучитися до ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Деокупація та просимо поширити цю інформацію у своїх соцмережах і чатах. 

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE — це не звичний онлайн-формат, у якому ми усі бігали під час карантину 2020 року. Війна змінює сенси. Якщо під час карантину бігти онлайн за медаль було достатньо, щоб відчути себе героєм, — сьогодні цього мало. Сьогодні кожен з нас може і мусить створювати майбутнє для України — так, як це роблять військові, як це роблять волонтери і вся країна.

Забіг має важливу місію — допомогти відновити зруйновані війною міста України. Ми знаємо, що разом ми — величезна сила і впевнені, що нам під силу будь-яке завдання.

70% з прибутку від кожного реєстраційного внеску буде перераховано добровольчому будівельному батальйону “Добробат”

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ БІГОВИХ КЛУБІВ: знижка на реєстрацію за умови участі 5 людей і більше.

Спеціальна ціна для учасників бігових клубів — 840 грн. тандартна вартість стартового внеску на один етап становить 890 грн.).

Медалі фінішерів забігу ми відправлятимемо на одну адресу куратора (капітана) клубу.  У цьому випадку реєстрація відбувається командно через куратора (капітана) клубу. 

 

Ви можете обрати дистанції 10 км, 21 км, або Вільну дистанцію. Взяти участь у забігу можна в будь-якому куточку України та світу.

Обирай етап забігу і дистанцію та приєднуйся до відновлення України!