До старту
залишилось
До старту
залишилось

Для ЗМІ

/Пресреліз 1, 24.03.2022/ Пробігти кордоном України та підтримати ЗСУ: 24 березня стартував благодійний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE ONLINE

Пробігти кордоном України та підтримати ЗСУ: 24 березня стартував благодійний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE ONLINE

24 березня 2022 року по всьому світу стартував благодійний віртуальний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE ONLINE. 70% від внесків буде передано благодійним фондам, а учасники в сумі подолають символічну дистанцію – 6 993 км, довжину державного кордону України.

Сьогодні Україні як ніколи потрібна підтримка. З 24 лютого 2022 року кожного дня українці мужньо борються за своє життя, свободу та незалежність, за своє мирне та вільне майбутнє. 24 березня, рівно місяць від початку війни, розпочатої росією проти України. Саме 24 березня розпочався благодійний проєкт – віртуальний забіг RUN WITH UKRAINE ONLINE, долучитись до якого можуть учасники зі всього світу. Організатором забігу виступає українська компанія Run Ukraine, яка проводить наймасштабніші бігові заходи України.

70% від зібраних коштів з оплат реєстрацій та додаткових внесків буде передано на допомогу Збройним Силам України, а також в інші благодійні фонди. Загальна дистанція, яку організатори пропонують подолати разом усім учасникам, становить символічні 6 993 кілометри. Це загальна довжина державного кордону України, включаючи тимчасово окуповані території Криму та Донбасу. Таким чином, в сумі учасники віртуально побіжать навколо вільної та незалежної України заради миру та перемоги.

«Команда Run Ukraine глибоко переживає за долю нашої держави та її громадян, адже також є частиною українського суспільства. Розуміємо, що для багатьох українських бігунів на тлі цих жахливих подій спорт та пробіжки зараз є абсолютно недоречними. Однак якщо ви у безпеці та маєте змогу відновити пробіжки, попри біль та тривогу, аби підтримати своє ментальне та фізичне здоров’я, запрошуємо долучитися до благодійного онлайн-забігу», – зазначають у компанії.

Учасники можуть обрати, яку відстань долати: 1 км (дитяча дистанція), 21 км, 42 км, або пробігти чи просто пройти будь-яку іншу дистанцію. День, час, маршрут та місце забігу кожен обирає самостійно.

«Ми хочемо об’єднати бігове ком’юніті та небайдужих людей по всьому світу, аби підтримати Україну в цей складний час та разом якнайшвидше зупинити війну. Допомогти може кожен відповідно до своєї можливості: придбати реєстрацію та пробігти обрану дистанцію, або ж просто долучитись до проєкту, зробивши окремий благодійний внесок. Кожен внесок важливий, кожен кілометр наближає нас до перемоги. Пробіжимо 6 993 км заради України разом!» – додають в компанії Run Ukraine.

Довідка

Текст пресрелізу українською: t.ly/JLVW

Текст пресрелізу англійською: t.ly/ABXi

Зображення: t.ly/RI9O

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати й мотивувати людей займатися бігом.

За додатковою інформацією просимо звертатись:

E-mail: [email protected]

Сайт: https://onlinerunning.runukraine.org/

Facebook: https://www.facebook.com/runwithukraine/

Instagram: https://www.instagram.com/runwithukraine/

 

Бігуни зі всього світу передали понад 147 тис. грн на підтримку ЗСУ

Міжнародний віртуальний благодійний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE ONLINE переказав 147 139 гривень на підтримку Збройних сил України. Організатором забігу виступає українська компанія Run Ukraine, яка проводить наймасштабніші бігові заходи України.

Кошти було перераховано у БО “Благодійний фонд Сергія Притули”, що займається адресною допомогою частинам ЗСУ та закупкою необхідної техніки, екіпірування, медикаментів та транспорту для військових, що боронять наші життя та свободу. 

“До проєкту RUN WITH UKRAINE долучилися не лише українці, а й бігуни ще з 27 країн світу. Команда Run Ukraine щиро вдячна кожному, хто приєднався до нашої ініціативи. Це лише перший внесок, який ми зробили із зібраних у забігу коштів. Наш проєкт продовжується, тож запрошуємо учасників приєднуватись і бігти на підтримку України та ЗСУ“, — зазначають у компанії Run Ukraine.

 

Реєстрація на благодійний забіг триває, а загальна ціль — усім разом пробігти символічні 6993 кілометри, довжину державного кордону України. Учасники можуть обрати, яку відстань долати: 1 км (дитяча дистанція), 21 км, 42 км, або пробігти чи просто пройти будь-яку іншу дистанцію. День, час, маршрут та місце забігу кожен обирає самостійно.

 

Кожен фінішер забігу отримає особливу медаль-орігамі у формі Лелеки. Це буде медаль, яку учасник зробить своїми руками, тож вона буде дійсно унікальною у колекції кожного бігуна.

“Лелека — один із символів України. Цей птах — символ вірності та щастя, добробуту та сімейного благополуччя, символ миру та любові до Батьківщини. Він є своєрідним оберегом України, тому ми вирішили саме лелеку зробити символом нашого благодійного забігу RUN WITH UKRAINE“, — розповіли організатори.

 

Для тих, хто не має можливості пробігти, але хоче долучитись до проєкту, є спеціальні сертифікати на благодійні внески в онлайн-магазині Run Ukraine. Окрім цього, організатори пропонують зробити подарунок або оплатити реєстрацію за інших учасників, які не мають такої можливості — для цього є подарункові сертифікати (“Підвішена реєстрація”). 

Пробіжимо 6993 км заради України разом! 💙💛 

 

Довідка

Текст пресрелізу українською: t.ly/Z0qa

Текст пресрелізу англійською: t.ly/JIPe

Зображення: t.ly/uczu

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати й мотивувати людей займатися бігом.

За додатковою інформацією просимо звертатись:

E-mail: [email protected]

Сайт: https://onlinerunning.runukraine.org/ 

Facebook: https://www.facebook.com/runwithukraine/ 

Instagram: https://www.instagram.com/runwithukraine/