• Офіційний водний партнер

Новини

16.11.2020

10 дієвих порад, які допоможуть привчити себе бігати регулярно

Виходити на вулицю та бігти, коли похмуро й холодно, і не пропускати тренувань, навіть коли зовсім немає сил та бажання? Це задача під силу хіба що супергероям! А може все набагато простіше, ніж здається?

Найважче в пробіжках не красиво виглядати на п’ятнадцятому кілометрі і не позбавитися від задишки, найважче — це зробити їх регулярними. І сьогодні ми зібрали 10 порад, які допоможуть не пропускати тренувань.

 

ПОРАДА № 1.

Постав глобальну мету, яку бажаєш досягти за допомогою бігу. Наприклад, пробігти половинку в Валенсії або подолати перший марафон до 30-ти.

 

ПОРАДА № 2.

Склади чіткий графік тренувань. Внеси тренування до переліку справ у своєму щоденнику, постав нагадування на смартфоні або в гугл-календарі.

 

ПОРАДА № 3.

Завантаж і використовуй спеціальні спортивні додатки, які допоможуть скласти план тренувань і нагадуватимуть про них.

 

ПОРАДА № 4.

Зміни своє ставлення до дискомфорту та небажання прокидатися на годину раніше, аби побігати. Сприймай лінь і дискомфорт як точку для морального зросту, як можливість потренувати свою силу волі. Навчись робити маленьке зусилля над собою, аби потім кайфувати від пробіжки та пишатися собою.

 

ПОРАДА № 5.

Правильно підбери екіпірування, біжи в зручному темпі, по можливості у зеленій пульсовій зоні, без задишки та страждань. Адже чим комфортніше тобі буде під час пробіжки, тим сильнішим буде бажання повторити.

 

ПОРАДА № 6.

Винагороджуй себе за старання. Наприклад, пообіцяй собі, що купиш ті красиві тайтси з останньої колекції, якщо не пропустиш жодного тренування протягом місяця, або заміниш спортивний годинник на більш сучасний, якщо подолаєш до кінця року 150 км.

 

ПОРАДА № 7.

Досліджуй нові місця та маршрути. Зроби свої пробіжки цікавими та пізнавальними. Це додасть мотивації.

 

ПОРАДА № 8.

Знайди напарника. Заведіть з ним акаунти в програмі для трекінгу та слідкуйте один за одним. Хто перший «заб’є» на тренування, той сплачує поїздку в Карпати.

 

ПОРАДА № 9.

Прийми спортивний виклик та підпишись на біговий челендж. У нас, до речі, є такий — HERO CHALLENGE NOVEMBER допоможе позбутися ліні та вмотивувати себе на регулярні пробіжки, оскільки, за умовами челенджу, учаснику потрібно пробіги 100 км, 150 км, 200 км або 300 км протягом календарного місяця.

 

ПОРАДА № 10.

У моменти, коли хочеться закутатися в ковдру та залишитися вдома, згадуй, що головна запорука хороших результатів — регулярність. Тому шнуруй кросівки і вперед!

 

Прийняти виклик HERO CHALLENGE NOVEMBER можна за посиланням:

 

 

HERO CHALLENGE
100 km

 

HERO CHALLENGE
150 km

 

HERO CHALLENGE
200 km

 

HERO CHALLENGE
300 km