• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

19.12.2022

131 000 грн передано Добробату на відновлення будинків

Завдяки кожному учаснику серії благодійних ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE, з етапів Ізюм, Балаклія й Херсон, а також повторного відкриття етапів Буча, Чернігів, Харків, Ірпінь, Суми та Миколаїв, вдалося зібрати ще 131 000 грн. Ці кошти вже направлено благодійному партнеру забігу — добровольчому будівельному батальйону “Добробат” на нагальне відновлення зруйнованих війною будинків.

 

Від усієї команди Run Ukraine дякуємо кожному за цей неймовірний результат! Ці кошти вже перетворились на будматеріали — полагоджені покрівлі, стіни й вікна у пошкоджених війною домівках. Історії відремонтованих помешкань ви можете переглянути на сторінках забігу у Facebook та Instagram.

 

“Мене надихає велика благодійна мета цих забігів. Так я відчуваю, що долучаюсь до важливої спільної справи — допомагаю тим, кому це необхідно зараз. І таким чином звичні пробіжки набули нового сенсу для мене, і це додатково мотивує продовжувати бігати зараз“, — коментує один з учасників серії.

 

На цьому ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ не завершується. Ми разом з усіма українцями чекаємо на звільнення українських міст від загарбників, аби продовжити відбудову вільної та незалежної України! 

 

Слідкуйте за нашими анонсами!