• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

23.08.2022

248 344 грн передано Добробату з Етапів Буча, Чернігів і Харків

Учасники благодійних ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE Етапів Буча, Чернігів і Харків переказали 248 344 грн добровольчому будівельному батальйону “Добробат” на нагальну відбудову зруйнованих війною будинків Бучанського району, Чернігівщини та Харківщини.

 

Команда Run Ukraine щиро дякує кожному за участь у перших етапах ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ, у яких ми збирали кошти для відбудови Бучі, Чернігова та Харкова! Кожен зробив свій внесок та долучився своїми кілометрами до великої справи з відновлення нашої країни💙💛

 

За перші три етапи забігу ми разом передали на благодійність 248 344 грн! Ці кошти вже спрямовано добровольчому будівельному батальйону Добробат на нагальну відбудову постраждалих від війни будинків.

 

 

 

 

20 серпня, на урочистому заході від нашого благодійного партнера “Добробату”, команда Run Ukraine була відзначена подякою за вагомий внесок та допомогу у відбудові України.

 

Хочемо наголосити, що це — наша спільна подяка. Ми з радістю ділимо цю відзнаку з кожним, адже усі ми разом формуємо небайдужу бігову спільноту, яка вкотре доводить здатність долати будь-які виклики.

 

Дякуємо! Разом до перемоги!