• Офіційний водний партнер

Новини

19.10.2020

5734 учасників з 37 країн світу пробігли за свою мрію на SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES

 

Цими вихідними, 17-18 жовтня, відбувся LAST CALL — додатковий онлайн-забіг зі SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES. Під час цього старту учасники мали можливість пробігти за будь-яке з десяти міст серії й надолужити пропущений старт, аби зібрати всю колекцію медалей.

 

Серія онлайн-стартів, присвячених омріяним світовим забігам, була створена в період карантину, щоб допомогти біговим ентузіастам не втратити мотивацію на регулярні пробіжки та відчути бігові столиці світу попри закриті кордони.

 

Завдяки онлайн-формату у SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES взяли участь 5734 учасників з 37 країн світу.

 

Наша бігова серія об’єднала спортивних ентузіастів з України, Австралії, Австрії, Азербайджані, Бангладеш, Білорусі, Бразилії, Болгарії, Канади, Китаю, Коста-Ріки, Чехії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Індії, Індонезії, Ізраїлю, Італії, Японії, Казахстану, Південної Кореї, Литви, Люксембургу, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Перу, Польщи, Румунії, Словакії, Південної Африки, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США.

 

3325 учасника у межах бігової серії здолали 10 км, а 2409 учасників випробували себе на півмарафонській дистанції.
А загалом учасники SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES у межах одинадцяти стартів пробігли 83 839 км. Можете у це повірити?

 

 

 

Уся команда Run Ukraine пишається вами! Незважаючи ні на що, ви виходили на регулярні пробіжки, не боялися мріяти та ставити перед собою амбітні цілі, долали кілометр за кілометром і здобували такі важливі перемоги.

 

Онлайн-забіги, присвячені біговим столицям світу, були новим форматом як для вас, бігунів, так і для нас організаторів. Ми також робили це вперше, наосліп, і спочатку навіть не уявляли, як це все відбуватиметься. Але разом з вами ми зробили дуже круту справу — ми не зупинилися. І ми дякуємо вам, що протягом SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES ви бігли поруч!

 

Наразі нашу бігову серію SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES завершено. Але незабаром ми знову будемо #бігтимрію.

До зустрічі у 2021 році!