До старту
залишилось
  • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось

Новини

01.03.2021

#бігтимрію в Будапешті: спортсмени з усієї України вирушили у віртуальну подорож до столиці Угорщини та пробігли свої дистанції

В останній вікенд зими, 27-28 лютого, більше сотні бігових ентузіастів взяли участь в онлайн-забігові ЕТАП БУДАПЕШТ та здолали свої дистанції у різних куточках України. Фінішери забігу здобули медалі із зображенням легендарного парламенту Будапешта. 

Цей онлайн-забіг став третім стартом БІГОВОЇ СЕРІЇ МРІЇ ОНЛАЙН. 

 

Нагадаємо, що формат цієї серії був створений під час карантину у 2020 році спеціально для того, щоб бігуни з різних місць не втратили мотивацію на регулярні пробіжки, поринули в атмосферу різних міст попри закриті кордони та відчули підтримку одне одного навіть на відстані.

 

Загалом БІГОВА СЕРІЯ МРІЇ ОНЛАЙН об’єднує 12 забігів. Три забіги вже відбулися, попереду на нас чекають віртуальні бігові подорожі до Афін, Неаполя, Торонто, Амстердама, Мадрида, Рейк’явіка, Нью-Йорка, Ріо-де-Жанейро та Барселони. 

 

У кожному місті учасники можуть обрати одну з двох дистанцій: 10 км або 21 км. 

 

Наступною зупинкою нашої бігової подорожі буде ЕТАП АФІНИ, який відбудеться 20-21 березня. 

 

Реєстрація, вже традиційно, розділена на два етапи: ранню та пізню. Учасники, які зареєструються під час раннього етапу, тобто до 10:00 15 березня, отримають стартовий пакет з медаллю ДО забігу. А учасники, які зареєструються під час пізнього етапу, тобто з 10:00 15 березня до 10:00 17 березня, отримають стартовий пакет через 21 день після забігу. 

 

 

 

 

Онлайн-забіги це забіги, які дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину. Для участі у такому заході потрібен лише телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію. Подолавши її, бігун здобуває медаль фінішера – так само, як і на звичайному забігу.

 

 

Контакти:

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]