• Офіційний водний партнер

Новини

05.10.2020

#бігтимрію в Чикаго: як відбувся десятий забіг зі SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES

 

3-4 жовтня відбувся Sportbank Chicago Run — десятий забіг з бігової серії SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES. Ця серія була створена в період карантину, щоб допомогти біговим ентузіастам не втратити мотивацію на регулярні пробіжки та відчути бігові столиці світу попри закриті кордони.

 

Завдяки онлайн-формату забіг за Чикаго одночасно бігли в десяти країнах світу: в Україні, Білорусі, Румунії, Естонії, Литві, Німеччині, Великобританії, Індії, Мексиці та США.

 

Під час Sportbank Chicago Run 167 учасників долали 10 км, а 161 учасник фінішував на півмарафонській дистанції. А всього у десяти забігах SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES на 10 і 21 км взяли участь 5498 фанатів бігу.

 

До Sportbank Chicago Run долучилися також: тренерка, письменниця та друга українка, яка пробігла всі шість мейджор марафонів світу, у тому числі й Чиказький марафон, Марі Карачина, телеведучий Слава Варда, бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна, учасник шоу «Зважені та щасливі» Дмитро Завоюра, блогер «Снікербатя» Рінат Серенко, авторка першшої дитячої книги про біг Олеся Кешеля-Ісак.

 

 

 

Формат онлайн-забігів набув популярності під час карантину й продовжує набирати обертів. Компанія-організатор найбільших і наймасовіших забігів в Україні — Run Ukraine — створила серію з десяти забігів, присвячених біговим столицям світу, SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES. Десять забігів серії уже позаду, попереду додатковий забіг LAST CALL, під час якого можна пробігти будь-який з десяти стартів і отримати медаль, якої не вистачає для повної колекції.

 

Sportbank Last Call відбудеться 17-18 жовтня 2020 року. І цей забіг буде останньою можливістю зібрати всю колекцію мрій та медалей. Рання реєстрація на забіг триває до 10:00 12 жовтня, а пізня — до 18:00 14 жовтня.

 

Онлайн-забіги – це забіги, які дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину.
Для участі у такому заході потрібен лише телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію. Подолавши її, бігун здобуває медаль фінішера – так само, як і на звичайному забігу.

 

Контакти:

 

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 1168

email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]