• Організатор
  • Благодійний партнер

08.08.2022

Бігуни передали понад 155 тис. грн на відновлення Бучі та Чернігова

Учасники серії благодійних ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE передали 155 167 грн добровольчому будівельному батальйону “Добробат” на відновлення зруйнованих війною будинків Бучанського району та Чернігівщини.

 

В Україні та закордоном проходить віртуальний благодійний ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE, у якому учасники збирають кошти для відбудови українських міст, зруйнованих російськими окупантами. Зараз серія налічує 6 етапів: один етап — одне місто. Перші два етапи на відновлення Бучі та Чернігова завершено, а зібрані кошти (155 167 грн) вже спрямовано добровольчому будівельному батальйону “Добробат”, волонтерському об’єднанню, яке проводить нагальну відбудову на деокупованих територіях.

 

“Поступово Збройні сили України очищують наші міста від загарбників, і вже зараз ми маємо починати відновлюватись, щоб стати ще краще і сильніше. Разом із благодійниками та всіма, хто будь-яким чином долучається до допомоги, ми забезпечуємо розбір пошкоджених будівель та нагальну відбудову. Усі надані кошти будуть використані на потреби по відновленню будівель, комунікацій, інфраструктури, що постраждали внаслідок військової агресії росії”, — зазначили у ГО “Добробат”.

 

Організатором серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE виступає українська компанія Run Ukraine, яка проводить наймасштабніші бігові заходи України. Зараз учасники можуть пробігти 10 км, 21 км або вільну дистанцію та зробити свій внесок у відновлення Харкова, Ірпеня, Сум і Миколаєва, адже 70% прибутку від реєстрацій спрямовуються на благодійність. Кожен, хто приєднається до відновлення країни, отримає пам’ятну медаль, присвячену обраному місту.

 

“Сьогодні кожен з нас може і мусить створювати майбутнє для України — так, як це роблять військові, як це роблять волонтери та вся країна. Віртуальний ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE має важливу місію допомогти відбудувати зруйновані війною міста. Ми знаємо, що разом ми величезна сила і впевнені, що нам під силу будь-яке завдання. Кожен охочий може приєднатись і стати частинкою великої справи — відновлення нашої країни”, — розповіли у Run Ukraine.