• Офіційний водний партнер

Новини

22.03.2021

Бігуни з різних куточків України отримали путівки до Афін і здійснили віртуальний забіг у межах четвертого етапу БІГОВОЇ СЕРІЇ МРІЇ ОНЛАЙН

20–21 березня відбувся Етап Афіни — четвертий старт з БІГОВОЇ СЕРІЇ МРІЇ ОНЛАЙН. Спортивні ентузіасти з усієї України вийшли на старт у різний час протягом вікенду й здолали обрані дистанції, присвячуючи забіг столиці Греції.

 

Масовий забіг став реальним у період дії карантинних обмежень, оскільки кожен учасник біг у своєму місті чи поселенні, своїм маршрутом, і не контактував безпосередньо з іншими. Єдине, що об’єднувало усіх учасників Етапу Афіни, — це любов до бігу та мрія пробігти в майбутньому реальний забіг у Афінах, на батьківщині марафону.

 

До Етапу Афіни долучилася співачка гурту А.Р.М.І.Я і амбасадорка минулорічного Київського марафону Світлана Сафронова, а також телеведучий Слава Варда.

До речі, Слава Варда в минулому році пробіг усі десять стартів першого сезону БІГОВОЇ СЕРІЇ МРІЇ ОНЛАЙН і зібрав повний комплект медалей. У другому сезоні Слава планує повторити експеримент і пробігти всі 12 стартів.

 

Нагадаємо, що загалом цьогоріч БІГОВА СЕРІЯ МРІЇ ОНЛАЙН об’єднує 12 забігів. Забіги за Сідней, Пекін, Будепешт і Афіни вже відбулися, а попереду на нас чекають віртуальні бігові подорожі до Неаполя, Торонто, Амстердама, Мадрида, Рейк’явіка, Нью-Йорка, Ріо-де-Жанейро та Барселони.

 

Наступною зупинкою нашої бігової подорожі буде Етап Неаполь 3–4 квітня.

 

Реєстрація, вже традиційно, розділена на два етапи: ранню та пізню. Учасники, які зареєструються під час раннього етапу, тобто до 10:00 29 березня, отримають стартовий пакет з медаллю ДО забігу. А учасники, які зареєструються під час пізнього етапу, тобто з 10:00 29 березня до 10:00 31 березня, отримають стартовий пакет через 21 день після забігу.

 

 

Онлайн-забіги – це забіги, які дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину. Для участі у такому заході потрібен лише телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію. Подолавши її, бігун здобуває медаль фінішера – так само, як і на звичайному забігу.