• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

05.09.2022

Четвертий етап ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE завершено: результати Етапу Ірпінь

4 вересня завершився четвертий етап серії благодійних ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE — Етап Ірпінь. Люди зі всього світу бігли та збирали кошти на відбудову одного з найбільш постраждалих міст Київщини. В рамках Етапу Ірпінь свої дистанції подолав 191 учасник з 13 країн світу, а дистанція 10 км стала найпопулярнішою — її пробігли понад 100 бігунів.

 

Важливою подією у межах цього етапу стала відкрита пробіжка вулицями міста Ірпінь, організована спільно з біговим клубом Run in Irpin. Понад 80 бігунів пробігли 8 або 19 км, щоб привернути увагу до питання відбудови зруйнованих під час російської окупації будинків міста-героя. Це була емоційно непроста, але дуже важлива пробіжка: учасники на власні очі побачили страшні наслідки війни та разом з тим відчули незламний дух українського міста, яке попри все продовжує жити та відновлюватись.

 

Run Ukraine щиро дякує кожному за участь в Етапі Ірпінь та вагомий внесок у спільну велику справу — відбудову України! 70% з прибутку від реєстрації найближчим часом буде перераховано добровольчому будівельному батальйону “Добробат” для нагального відновлення Ірпінського району.

 

Серія ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE триває: далі біжимо та збираємо кошти на відбудову Сум і Миколаєва. Обирайте свій етап і дистанцію та давайте #бігтиразом!