• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

13.06.2023

Допоможемо разом: стартує благодійний онлайн-забіг «Відновлення Херсону»

Вночі 6 червня російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС. Місто та села Херсонщини стрімко опинились під водою, рятувальники та волонтери екстрено евакуюють людей та тварин, а масштаби наслідків цього жахливого теракту важко уявити.

Ми не можемо стояти осторонь, тож команда Run Ukraine спільно з добровольчим батальйоном “Добробат” продовжує серію онлайн-забігів “Відновлення”. Цього року ми починаємо із забігу «Відновлення Херсону»

Головна мета проєкту — допомогти постраждалим від теракту. Коли мине перша хвиля термінової евакуації та екстреної допомоги, вода зійде, необхідно буде відновлювати та відбудовувати Херсонщину. Роботи буде дуже багато: відновити будівлі, дороги, інфраструктуру, щоб люди могли повернутись до повноцінного життя — не, чим займається “Добробат” з початку свого заснування. 

Тому твоя допомога необхідна вже зараз. 

Забіг «Відновлення Херсону» проходитиме, як і раніше, в онлайн-форматі, тож взяти участь можна з будь-якого куточка України та світу.

100% прибутку від заходу буде направлено благодійному партнеру забігу — добровольчому будівельному батальйону “Добробат” на нагальне відновлення постраждалих селищ та подолання наслідків теракту на ГЕС.

Давайте допоможемо разом. Ми вже неодноразово доводили, що українці — могутня та нездоланна нація. Нам під силу будь-яке завдання.

У 2022-му році  Благодійний проєкт від Run Ukraine ”ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE” зібрав 541 630 гривень на нагальну відбудову пошкоджених війною будинків. Всі зібрані кошти було направлено добровольчому будівельному батальйону “Добробат”. 

Відбудуємо Україну разом! 💙💛

#renovationrun2023