• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

03.08.2022

Другий етап ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE завершено: результати Етапу Чернігів

31 липня завершився другий етап серії благодійних стартів ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE — Етап Чернігів, який тривав два тижні.

Учасники забігу бігли на підтримку зруйнованого російськими окупантами міста: 70% з прибутку від реєстрації перераховується добровольчому будівельному батальйону “Добробат” для відновлення Чернігова.

 

До Етапу Чернігів долучилися 235 бігунів з 15 країн світу, включаючи Україну. Більшість учасників обрали дистанцію 10 км — її долали 116 бігунів, 49 учасників бігли півмарафон, а 71 бігун здолав Вільну дистанцію.

Другий етап у серії забігів підтримали також Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, ведучі Володимир Такудіс та Вячеслав Матюхін, фітнес-тренерка та блогерка Юлія Черніцька та багато інших амбасадорів проєкту Run Ukraine.

Команда Run Ukraine щиро дякує кожному за участь у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Чернігів. Спільними зусиллями ми об’єднали бігове ком’юніті та небайдужих людей по всьому світу, аби разом відбудувати вільну та незалежну Україну!

 

Наразі Run Ukraine продовжує благодійну бігову серію на відбудову українських міст, яка тепер налічує 6 етапів. Етапи Буча і Чернігів позаду. Відкрито реєстрацію на 3 нові етапи у серії на відновлення Ірпеня, Сум та Миколаєва, а також триває реєстрація на Етап Харків.