• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

19.08.2022

Корпоративні історії: участь групи компаній Дан-Фарм Україна та ДФУ Агро у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ

Run Ukraine запускає рубрику #корпоративніісторії, де ми розказуватимемо про корпоративні команди, які беруть участь у серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Ми будемо ділитися враженнями компаній-учасників у формі коротких бліц-опитувань та розпочинаємо з історії від Групи компаній Дан-Фарм Україна та ДФУ Агро.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Група компаній Дан-Фарм Україна та ДФУ Агро почала свою бігову історію 22 квітня 2018 року. Вперше ми зібрали невелику команду, яка взяла на себе сміливість подолати півмарафон. Ніхто з працівників до цього не займався бігом професійно, тож цей виявився викликом для всіх. З кожним роком команда набиралася ще більше. Було класно, бо до Києва приїжджали колеги з регіонів. Ми запрошували не тільки бігунів, а їхні сім’ї в якості команди підтримки. Нам вдавалося збирати не більше 10-15 людей. Цьогоріч ми зібрали абсолютний максимум для нас! У забігу для Чернігова та Харкова взяло участь 22 працівники, при цьому 11 людей вирішили не обмежуватися тільки етапом Чернігів, а пробігли ще й етап Харків. Дуже пишаємося ними. Вони справжні трансформери! До речі, заради фану ми підрахували загальну кількість кілометрів, яку пробігла команда. Вийшло 165 км, трішки більше ніж від Києва до Житомира. Це дуже символічно, адже одне з наших підприємств знаходиться у Житомирській області.

Як компанія підтримує командний дух і емоційний стан співробітників під час війни?

Перш за все, ми почали активніше комунікувати з працівниками: регулярні особисті розмови, листи від СЕО з останніми новинами в компанії. Було виділено окремий бюджет для працівників на випадок руйнування житла або гибель родичів. Додатково організували телефонну психологічну допомогу для працівників. Зараз у нас період активного навчання від домедичної допомоги до проведення ІТ-тренінгів. Люди мають розуміти, що життя продовжується попри все.

 

Чи вдається співробітникам нині бігати та/або займатися спортом?

Так, працівники, які вірять, що у здоровому тілі – здоровий дух, продовжують займатися спортом. Хтось бігає, хтось ходить у спортзал, хтось вдома займається. Кожен обирає своє. Деякі почали тільки зараз, бо дізналися, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. Хтось, на жаль, навпаки полишив спорт, бо не вистачає сил.

 

Чи маєте спортивні традиції в компанії? Як вони впливають на міжособові або робочі стосунки?

Наша традиція – це участь у заходах RunUkraine. Наступного року будемо святкувати 5-річчя. Після кожного забігу зазвичай ми збираємо наших бігунів та команду підтримки у якомусь ресторанчику, щоб смачно попоїсти та обмінятися враженнями. Це завжди класно, бо збираються колеги з різних регіонів, різних підрозділів. Це спрацьовує як додатковий тімбілдинг.

Хто або що є найбільшим мотиватором для членів вашої команди?

Деяких бігунів мотивує фізична форма, деяких – емоції, які вони отримують під час та після бігу, коли ти вже втомлений біжиш та бачиш як сходить сонце на горизонті. Деяких мотивують подолання викликів. А деяких – наші проактивні керівники, які зацікавлені будувати власну бігову культуру всередині команди.

 

Які емоції ви відчули після онлайн-забігу Відновлення? Чи порадите таку форму корпоративного дозвілля іншим?

Колеги кажуть, що відчули причетність до історії, можливість допомогти країні, гордість за власну команду, яка змогла пробігти заради великої мети. Розуміння, що можеш більше, що наступного разу поставиш перед собою більш амбіційний виклик. З впевненістю можемо рекомендувати заходи Run Ukraine, неймовірні люди, креативний підхід, організованість – все на вищому рівні!

 


 

Якщо ви бажаєте сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і сконтактує з вами найближчим часом.