• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

30.09.2022

Корпоративні історії: участь компанії CRH Україна у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ

Run Ukraine продовжує рубрику #корпоративніісторії, де ми розказуємо про корпоративні команди, які беруть участь у серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Знайомимо вас з нашим героям – співробітниками компанії CRH Україна. Учасники корпоративної команди об’єдналися та пробігли разом на підтримку незламного Харкова у різних куточках світу!

“Під час ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ ми відчули радість зближення з нашим колегами! Це було круто! Рекомендуємо всім так відпочивати і працювати разом” – прокоментувала Христина, учасниця Етапу Харків і співробітниця CRH Україна.

Дякуємо компанії CRH Україна за активну участь у відновленні України!

Вмикайте відео і відчуйте ці емоції.


 

Якщо ви бажаєте сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і сконтактує з вами найближчим часом.