• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

15.09.2022

Корпоративні історії: участь компанії Netcracker у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ

Run Ukraine продовжує рубрику #корпоративніісторії, де ми розказуємо про корпоративні команди, які беруть участь у серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

У рубриці ми ділимося враженнями компаній-учасників у формі коротких бліц-опитувань, і в цьому інтерв’ю говоримо з компанією Netcracker.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Бігати ЗАБІГИ ВІДНОВЛЕННЯ ми почали з першого етапу Буча. Спочатку у нас був лише один учасник, потім приєднався ще один із колег — вони бігали всі етапи, але поодинці. На Етап Суми вони запропонували колегам пробігти разом і назбирали круту команду з 8 співробітників. І зрозуміли, що командно значно веселіше і драйвовіше.

Як компанія підтримує командний дух і емоційний стан співробітників під час війни? Чи вдається співробітникам нині бігати та/або займатися спортом?

Компанія підтримує співробітників у різний спосіб, особливо під час війни — тут у нас індивідуальний підхід відповідно до ситуації, що склалась у кожного. Якщо говорити про спортивну складову, то такого ком’юніті у нас раніше не було. Якраз працюємо над його створенням і розвитком, тож ця серія забігів сприяє залученню колег до бігової активності.

Чи маєте спортивні традиції в компанії? Як вони впливають на міжособові або робочі стосунки?

Спортивні традиції компанії якраз зараз і формуються — ми почали з участі у забігу разом. Результати й спілкування показують, що всі щасливі від таких активностей. Тож працюємо над розвитком спорту у нашій компанії та формуванням активної спільноти.

Хто або що є найбільшим мотиватором для членів вашої команди?

Ми помітили, що кожен наш учасник зробив певні надзусилля над собою, кожен пробіг більше, ніж планував. І ці маленькі перемоги над собою і є супер-мотиватори. У нас навіть марафонець і напівмарафонець тепер є! 

Також додатковою мотивацією стала ціль забігу — сьогодні це наш вклад у нашу спільну перемогу і відбудову України!

Які емоції ви відчули після онлайн-ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ? Чи порадите таку форму корпоративного дозвілля іншим?

Емоції фантастичні, піднесений настрій і заряд, прилив енергії й відчуття приналежності до чогось великого. Для командного духу і покращення комунікацій у колективі — це якраз дуже дієвий інструмент, особливо тепер. Тому дуже радимо іншим компаніям теж спробувати — вам неодмінно сподобається!

 


 

Якщо ви бажаєте сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і сконтактує з вами найближчим часом.