• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

25.08.2022

Корпоративні історії: участь компанії Sombra у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ

Run Ukraine продовжує рубрику #корпоративніісторії, де ми розказуємо про корпоративні команди, які беруть участь у серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдінгу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

У рубриці ми ділимося враженнями компаній-учасників у формі коротких бліц-опитувань, і в цьому інтерв’ю говоримо з компанією Sombra.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Нашій компанії 9 років. Бігаємо ми фактично з моменту створення. Віктор Чех – CEO Sombra дуже заохочує, мотивує та надихає на спільні пробіжки. Так, щосереди усі охочі мають змогу доєднатися до них. За цей час у нас сформувався внутрішній Sombra run club, наразі у ньому близько 35 осіб. Також ми з радістю беремо участь у зовнішніх забігах та півмарафонах, як корпоративною командою, так і індивідуально, все залежить від забігу. 

 Як компанія підтримує командний дух і емоційний стан співробітників під час війни? Чи вдається співробітникам нині бігати та/або займатися спортом?

Компанія завжди підтримує здоровий, активний спосіб життя. У нас є бенефіти на спорт — це 6000 грн на рік, а також компенсація за участь у забігах, півмарафонах, якщо біжиш у корпоративній футболці компанії. Це досить сильно заохочує брати участь у подібних проєктах, особливо, якщо у них є гарна, сильна мета. 

 

Чи маєте спортивні традиції в компанії? Як вони впливають на міжособові або робочі стосунки?

Компанія налічує декілька спортивних клубів, серед яких біговий, тенісний, фітнес та йога клуби, що функціонують завдяки нашим працівникам та топ-менеджменту. Це спільноти не тільки про активність та спорт, це ще й додаткова можливість проведення спільного часу, спілкування з однодумцями за улюбленою справою. Це завжди весело та цікаво. Ми часто влаштовуємо між працівниками додаткові челенджі, до прикладу — це пробігти 10 спільних пробіжок і тоді отримати корпоративну футболку для бігу, чи тиждень стояння в планці або ж 100 присідань. З останніх – челендж у два тижні – хто більше пробіжить або пройде кроків, за це в кінці кожного тижня лідери челенджу отримали сертифікат у магазин Горгани на суму 500 грн. Кілометражі учасників ми перетворювали у реальні кошти, які надіслали на допомогу ЗСУ. Це дуже мотивувало бути більш активними. 

 

Хто або що є найбільшим мотиватором для членів вашої команди?

Якщо говорити про біг, то звісно цією людиною є наш CEO — Віктор Чех. Він не пропускає щотижневих ранкових пробіжок, а опісля них завжди можна спільно поснідати та поговорити на різні теми. 

 

Які емоції ви відчули після онлайн-ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ? Чи порадите таку форму корпоративного дозвілля іншим?

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ — це чудова ідея та дуже класний формат. До нього можуть долучатися усі охочі та бігти як вільну дистанцію, так і всі 10 або ж 21 км. Основне — це мета, заради якої ти біжиш — відбудова постраждалих міст, відбудова нашої України. Зараз ми усі живемо з думкою про перемогу і намагаємося робити все для того, щоб її пришвидшити. Тому, якщо для цього потрібно бігти, то чому б і ні! Однозначно рекомендуємо, адже спільна мета, спільні й великі цілі завжди більш досяжні!

 


 

Якщо ви бажаєте сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і сконтактує з вами найближчим часом.