До старту
залишилось
  • Організатор
  • Благодійний партнер
До старту
залишилось

Новини

24.08.2022

Лонгран в Ірпені: запрошуємо на відкриту пробіжку містом-героєм

Run Ukraine спільно з біговим клубом з Ірпеня Run in Irpin запрошує всіх охочих на відкриту пробіжку постраждалим від війни містом. Захід відбудеться у неділю, 28 серпня, в рамках благодійного ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Ірпінь

 

Ірпінь став одним з найбільш постраждалих міст Київської області: російські окупанти пошкодили понад 70% Ірпеня, а 30% міста повністю знищено. Разом з клубом Run in Irpin ми бігтимемо вулицями Ірпеня та збиратимемо кошти на відновлення міста-героя. 

Це буде непроста, але дуже важлива пробіжка: ви на власні очі зможете побачити страшні наслідки війни та разом з тим відчути незламний дух української землі, яка попри все продовжує жити. На маршруті ви побачите сучасні новобудови, дивовижний український ліс та те, що треба відбудовувати… Але разом ми усе відновимо!

 

Участь у лонграні безкоштовна. За бажанням, задонатити на відбудову міста можна придбавши реєстрацію на ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Ірпінь, або безпосередньо клубу “Run in Irpin”. Речі можна буде залишити у точці збору. Безпекові інструкції щодо повітряних тривог будуть опубліковані пізніше.

 

Дата: 28 серпня 2022 року

Місце старту: Центральний парк (головний вхід), вул. Чехова 27, м. Ірпінь (https://goo.gl/maps/GHfe4QpcL3Pr2vbs6

Збір: 8:00

Розминка: 8:15 

Час старту: 8:30

Дистанції (2 групи):

Просимо зареєструватися, щоб ми могли повідомити вас у разі будь-яких змін щодо пробіжки. Реєстрація не є обов’язковою, кожен охочий може долучитися до пробіжки просто на місці. Тож запрошуйте друзів та приходьте. До зустрічі на старті!

 

Відбудуємо Україну разом! 💙💛

#renovationrun2022