• Офіційний водний партнер

Новини

11.11.2020

«Ми не бігли поруч, але ми бігли разом» — Рінат Серенко

 

6 років назад блогер «Снікербатя» та підприємець Рінат Серенко одягнув кросівки та вийшов на свою першу пробіжку. Тепер він займається поширенням спорту у суспільстві та розвиває бігові спільноти. А також Рінат зібрав усю колекцію забігів серії SPORTBANK DREAM RUNNING SERIES. 

 

Хочемо познайомити нашу аудиторію з тобою трохи ближче. Розкажи, чим ти займаєшся? 

Я вже 11 років власник перекладацьких агенцій, але своє покликання бачу в розвитку і поширенню спорту серед аматорів. Уже досить тривалий час я займаюсь розвитком різних бігових спільнот і ці проекти були/є досить успішними. Разом з партнером започаткували агенцію, яка співпрацює зі спортивними брендами, допомагаючи їм будувати відносини з інфлюенсерами та ефективно запускати продукт.

У вільний час я люблю бути із своєю сім’єю, моєю чудовою дружиною, друзями та батьками. Щодо хобі це зйомки нових випусків Снікербаті та бігові тусовочки разом з Tribe10.

 

Назви три неочікувані факти про себе 🙂

 

  1. Я дуже сором’язливий і іноді мені важко заговорити з незнайомою людиною.

 

  1. Я християнин (нічого спільно з релігійною людиною). Незважаючи на мій палкий темперамент, своє життя і ставлення до людей я намагаюсь будувати на основі того, чому вчить Біблія. Не завжди виходить, але я докладаю зусиль.

 

  1. Більш за все я люблю проводити час разом із моєю сім’єю. Тусовки і пригоди це класно, але по-справжньому я відпочиваю тільки там де, моя сім’я.

 

Ти давно займаєшся бігом?

 Я почав бігати в 2014 році 6 років.

 

Як біг з’явився у твоєму житті?

 Це крута історія! Я важив більше 100 кг. Мені це набридло, одягув кроси, вийшов в парк побігати… і все))) Назад дороги не було.

 

Чи присутній у твоєму житті ще якийсь спорт?

Бігу більше всього, але також є тренування у спортзалі та велосипед.

 

Ти брав участь у світових мейджорах? 

На жаль, ні. Мої мейджори ліга Run Ukraine, і я ними цілком задоволений)))

 

Чому вирішив пробігти всю Sportbank Dream Running Series?

Я одразу вирішив пробігти усі 10 забігів. Це єдина можливість дати відсіч пандемії і приєднатись до багатотисячної бігової спільноти. Так, ми не бігли поруч, але ми бігли разом.

 

За якими маршрутами проходили твої забіги?

Це було найприємніше! Усі забіги пройшли в лісі біля дому. Деякі я біг на швидкість, деякі – трусив, занурившись у роздуми про майбутнє. Але найкращим подарунком було те, що я міг бігти в зручний для мене час! Тож не можу сказати, що я сильно засмутився через онлайн-формат)

 

Чи плануєш у майбутньому пробігти у цих містах (Чикаго, Бостон, Рим і т.д.)?

Із всіх міст я не був тільки в Римі. Звісно, коли відвідаю його, то обов’язково вивчатиму через найпопулярніший біговий маршрут)

 

Що стимулює тебе продовжувати бігати попри карантин?

Здоров’я. Це єдина можливість підтримувати свій стан і бути здоровим. Спорт – найкращі ліки.

 

Твоя найзаповітніша бігова мрія?

Мрію про те, щоб біг був зі мною до глибокої старості і я мав нагоду бігати із своїми дітьми та онуками. Медальки, мейджори, слава п’єдесталів це круто. Але мій біг це про пізнання про найдорожчих і найближчих людей поруч.