• Офіційний водний партнер

Новини

16.10.2020

Перш ніж реалізувати ціль фізично, потрібно досягти її у своїй голові – Дмитро Завоюра про Sportbank Dream Running Series

 

26-річний Дмитро Завоюра ще у 18 років не міг навіть уявити, що колись стане спортсменом. Під час участі у шоу “Зважені та Щасливі” наш герой скинув 64 кг, а сьогодні і сам допомагає людям змінювати своє життя та скидати зайву вагу. Дмитро подолав усі 10 забігів серії забігів мрії Sportbank Dream Running Series, від Києва до Бостона, і сьогодні поділився з нами своєю історією.

 

Як давно займаєшся бігом? Як він з’явився у твоєму житті?

Бігати почав під час схуднення в 2014 році і відтоді не припиняв. 

Взагалі біг в моєму житті з’явився ще в дитинстві, коли дідусь розповідав як він одного разу пробіг 1000 км за літо. Я був в шоці і не сильно вірив, що таке можливо, але він мав рацію).

 

Чи присутній у твоєму житті ще якийсь спорт?

Біг – не єдиний вид спорту, яким я захоплююся і за можливості займаюся. 

Крім бігу, я: граю в волейбол (з 5 класу), пінг-понг (ще раніше), іноді футбол і баскетбол. В цьому році додав велоспорт і вперше спробував триатлон. А взагалі друзі і знайомі запитують: “Чи є вид спорту, яким я не займався?”, і я відповідаю “Поки є, але це ненадовго”.

 

Чи брав участь у світових мейджорах? 

На жаль (чи на щастя) поки не брав участь в світових мейджорів. 

Чому на жаль? Я впевнений, що будь-яка людина, яка хоч трохи бігає, мріє це зробити, і я не виняток. 

Чому на щастя? Тому що ще не готовий. Всьому свій час.

 

Чому вирішив пробігти всю Sportbank Dream Running Series? 

Щойно побачив інформацію про SportBank Dreams Running Series, відразу зрозумів, що я повинен пробігти всю серію і на максимальних дистанціях. 

Біг – це частина мого життя, а такі забіги як Чикаго, Бостон, Рим та інші – це вершина, і колись я її підкорю. А для досягнення поставлених цілей, перш ніж втілити їх фізично, будь-які завдання потрібно виконати подумки. Ця серія збігів дозволила це зробити.

 

Де біг та за якими маршрутами?

За всю серію я пробіг в кожному районі свого рідного міста Запоріжжя. З найцікавіших це, звичайно ж, Острів Хортиця.

 

Що стимулює тебе продовжувати бігати попри карантин?

Карантин прийшов і піде, а біг – це на все життя, і втрачати можливість розвивати свою швидкість, витривалість і навички бігу – це було б дуже нерозумно. Навпаки, на карантині я почав бігати більше – щонайменше 300 км на місяць.

 

Твоя найзаповітніша бігова мрія?

Пробігти 6 світових мейджорів з відмінним результатом (мінімум з 3 годин).