• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

19.07.2022

Перший етап ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE завершено: результати

17 липня завершився перший етап благодійного онлайн-забігу ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE — етап Буча, який тривав три тижні.

Всі учасники онлайн-забігу бігли на підтримку зруйновано російськими окупантами міста: 70% з прибутку від реєстрації перераховується добровольчому будівельному батальйону “Добробат” для відновлення Бучі.

До першого етапу ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE долучилися 340 бігунів з 22 країн світу. Найпопулярнішою дистанцією серед учасників стала дистанція 10 км — її долали 185 бігунів.

До Етапу Буча долучилися також відомі українці, серед яких телеведучі Анатолій Анатоліч та Володимир Такудіс, співаки Девід Аксельрод та Світлана Сафронова, акторка Анастасія Аверіна, піарник Роман Загорняк, фітнес-тренерка та блогерка Юлія Черніцька та багато інших амбасадорів проєкту Run Ukraine.

 

Кожен ваш внесок та кожен кілометр надзвичайно важливий. Разом ми — велика бігова родина, велика сила, і ми відбудуємо Україну разом! Від усієї громади Бучанського району, добровольчого будівельного батальйону Добробат та Run Ukraine дякуємо кожному за участь у ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Буча. Це неймовірна підтримка, що надихає рухатись лише вперед. 

 

Та на цьому ми не зупиняємось і біжимо далі заради відновлення України: наступне місто — Чернігів. Тож долучайтеся до ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Чернігів та допоможіть відбудувати місто-герой України. Пробігти Етап Чернігів можна до 31 липня, обирайте дистанцію 10 км, 21 км або “вільну” та реєструйтеся.

 

Зареєструватись на Етап Чернігів