До старту
залишилось
До старту
залишилось

Новини

02.05.2022

RUN WITH UKRAINE: результати станом на 2 травня

Наш віртуальний благодійний забіг на підтримку України та українців RUN WITH UKRAINE триває трохи більше місяця. За цей час ми вже зібрали 244 685 гривень, а наші учасники разом подолали 5 943 км (для точного підрахунку кілометрів не забувайте надсилати нам свої результати на пошту [email protected]).

 

Завдяки вам за минулий тиждень ми зібрали ще 34 486 гривень. Від усієї команди Run Ukraine дякуємо кожному з вас! Разом ми — величезна сила і разом ми переможемо! 

 

Внесок кожного надзвичайно важливий та цінний, адже сьогодні Україні як ніколи потрібна підтримка. 70% від суми кожного реєстраційного внеску буде передано на благодійність — у фонд Маші Єфросиніної та Благодійний фонд Сергія Притули.

 

Зібрані кошти підуть на підтримку та потреби України та українців, усіх, кому зараз найбільше потрібна допомога: жінкам, дітям та літнім людям, локальним волонтерським організаціям у гарячих точках, організованим групам, що опікуються найнезахищенішими верствами населення, лікарням та соціальним закладам. 

 

Нагадуємо, що реєстрація на RUN WITH UKRAINE триває, а наша загальна ціль — усім разом пробігти 6993 кілометри, довжину державного кордону України. Кожен робить свій внесок в перемогу!

Зареєструватися

 

Фінішери забігу RUN WITH UKRAINE, які надішлють нам результати, отримають особливу медаль-орігамі у формі Лелеки — одного із символів України. Це буде медаль, яку ви зробите своїми руками, тож вона буде дійсно унікальною у вашій колекції.

 

Кожен бажаючий може також долучитися і зробити додатковий благодійний внесок, придбавши спеціальний сертифікат у нашому магазині.

Зробити благодійний внесок

 

Окрім того, є можливість придбати особливий подарунковий сертифікат — “Підвішену реєстрацію”. Це додаткова можливість допомогти країні та залучити бігових однодумців до спільної справи.

 

Нагадаємо, 147 139 гривень (70% із зібраних коштів станом на 19 квітня) ми вже перерахували у Благодійний фонд Сергія Притули.

 

Допоможемо разом! Пробіжимо 6993 км заради України разом! 💙💛

#runwithukraine