До старту
залишилось
До старту
залишилось

Новини

09.05.2022

RUN WITH UKRAINE: результати станом на 9 травня

За майже півтора місяця від старту віртуальний благодійний забіг на підтримку України RUN WITH UKRAINE зібрав 253 385 гривень. Наші учасники за цей час разом подолали 6 315 кілометрів (для точного підрахунку не забувайте надсилати нам свої результати на пошту [email protected]).

 

До нас долучилися не лише українці, а й бігуни ще з 33 країн світу! Сьогодні з нами весь світ. Разом ми сильніші і разом переможемо! Тож, не зупиняймося, адже сьогодні Україні дуже потрібна підтримка. 

 

Від часу передачі коштів у Благодійний фонд Сергія Притули, завдяки вам ми зібрали ще 43 187 гривень. Від усієї команди Run Ukraine дякуємо кожному з вас! 

 

Нагадаємо, що 70% від суми кожного реєстраційного внеску буде передано на благодійність — у Благодійний фонд Сергія Притули та у фонд Маші Єфросиніної.

 

Зібрані кошти підуть на підтримку та потреби України та українців, усіх, кому зараз найбільше потрібна допомога: Збройним силам України, жінкам, дітям та літнім людям, волонтерським організаціям у гарячих точках.

 

Реєстрація на RUN WITH UKRAINE триває, а наша загальна ціль — усім разом пробігти 6993 кілометри, довжину державного кордону України. Кожен робить свій внесок в перемогу!

Зареєструватися

 

Фінішери забігу RUN WITH UKRAINE, які надішлють нам результати, отримають особливу медаль-орігамі у формі Лелеки — одного із символів України. Це буде медаль, яку ви зробите своїми руками, тож вона буде дійсно унікальною у вашій колекції.

 

Кожен бажаючий може також долучитися і зробити додатковий благодійний внесок, придбавши спеціальний сертифікат у нашому магазині.

Зробити благодійний внесок

 

Окрім того, є можливість придбати особливий подарунковий сертифікат — “Підвішену реєстрацію”. Це додаткова можливість допомогти країні та залучити бігових однодумців до спільної справи.

 

Допоможемо разом! Пробіжимо 6993 км заради України разом! 💙💛

#runwithukraine