• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

28.09.2022

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Деокупація: нові етапи для відбудови звільнених міст Ізюм та Балаклія

Друзі, команда Run Ukraine оголошує про відкриття двох нових етапів в оновленій серії ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Деокупація

Разом ми будемо бігти та збирати кошти на нагальну відбудову деокупованих українських міст Ізюм та Балаклія Харківської області, які нещодавно було звільнено від російських окупантів.

 

16 вересня майже вся Харківська область, що перебувала під окупацією понад 5 місяців, була звільнена. Збройні сили України провели блискавичний контрнаступ та вибили ворога з нашої землі, але звільнені міста вщент зруйновані, а правоохоронці продовжують фіксувати на цих територіях численні воєнні злочини росіян.

Ці міста потребують нашої допомоги в першу чергу. Тож, ми продовжуємо працювати  заради допомоги тим, кому це необхідно. Ми сильні лише разом! І ми героїчно та мужньо стоїмо вже понад 7 місяців! 7 місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Разом ми переможемо та все відбудуємо.

 

70% з прибутку від кожного реєстраційного внеску буде перераховано благодійному партнеру забігу — добровольчому будівельному батальйону “Добробат”, що допомагає потерпілим від війни українцям відновити та відбудувати свої домівки.

 

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Деокупація розпочинається з двох етапів: 

 

Реєстрація розпочинається сьогодні, 28 вересня, і триватиме до завершення кожного з етапів відповідно. Для участі ви можете обрати дистанції 10 км, 21 км, або Вільну дистанцію (будь-яка дистанція, яку ви бажаєте пробігти або пройти). Забіг проходитиме, як і раніше, в онлайн-форматі, тому взяти участь можна з будь-якого куточка України та світу. 

Кожен учасник кожного етапу отримає пам’ятну медаль, присвячену звільненим містам. 

 

Долучайтеся до ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Деокупація, обирайте свій етап, та давайте разом відбудовувати міста України та створювати наше майбутнє.

Відбудуємо Україну разом! 💙💛

#renovationrun2022