• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

01.08.2022

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: нові етапи для відбудови Ірпеня, Сум та Миколаєва

Команда Run Ukraine відкриває реєстрацію на 3 нові етапи у серії ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Ми біжимо заради українського майбутнього та разом з вами будемо збирати кошти на відновлення Ірпеня, Сум та Миколаєва. 

Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії вже понад п’ять місяців. Кожен з нас на своєму місці працює заради нашої перемоги. Наразі Run Ukraine продовжує бігову серію на відбудову українських міст в рамках благодійного ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE, який тепер налічує 6 етапів. Забіг проходить в онлайн-форматі, тому взяти участь можна з будь-якого куточка України та світу.

70% з прибутку від кожного реєстраційного внеску буде перераховано благодійному партнеру забігу — добровольчому будівельному батальйону “Добробат”. Це волонтерське об’єднання, яке допомагає потерпілим від війни українцям відновити та відбудувати свої домівки.

 

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE включатиме три нові етапи:  

 

Реєстрація триватиме до завершення кожного з етапів відповідно. Для участі Ви можете обрати дистанції 10 км, 21 км, або Вільну дистанцію (будь-яка дистанція, яку ви бажаєте пробігти або пройти). 

Кожен учасник кожного етапу отримає пам’ятну медаль, присвячену містам. Тож можна взяти участь в будь-якому етапі серії на вибір, або в усіх етапах, і зібрати колекцію медалей ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ.

 

Долучайтеся до ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE, обирайте свій етап, та давайте разом відбудовувати знищені ворогом міста України та створювати наше майбутнє.

 

 

Відбудуємо Україну разом! 💙💛

#renovationrun2022