• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

27.06.2022

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022: збираємо кошти на відбудову Бучі, Чернігова і Харкова

Всім привіт! 

Run Ukraine раді повідомити про старт реєстрації на ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE. Це онлайн-забіг, на якому ми разом з вами зберемо кошти для відбудови міст, зруйнованих російськими окупантами. 

Відбудуємо Україну разом!

Завдяки онлайн-формату, взяти участь можна з будь-якого куточка України та світу.

Наразі заплановано три етапи:

Кожен охочий може взяти участь як в усіх трьох етапах, так і в будь-якому на вибір.

 

Російські окупанти зруйнували наші міста, та завдяки героїзму українських військових Україна досі залишається Україною. Нам жити у цій країні, і жити не тільки після перемоги, але й зараз, доки війна досі триває. Від нас залежить, якою буде Україна, як виглядатимуть зруйновані міста. І займатись відновленням потрібно вже зараз, а не чекати, поки війна закінчиться.

70% з прибутку від кожної реєстрації буде перераховано добровольчому будівельному батальйону “Добробат”, який займається відбудовою українських міст. У червні 1129 добровольців долучилися до нагальної відбудови об’єктів інфраструктури. Волонтери працювали у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській областях: розбирали завали, прибирали території, ремонтували покрівлю та вікна на понад 50 об’єктах.

 

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE  — не просто онлайн-забіг з медаллю, це забіг для українського майбутнього. Твої кілометри перетворяться на реальні відбудовані житлові будинки. Твій піт стане відновленою школою, а твоя втома — лікарнею, де рятуватимуть життя. Українські міста відновляться від війни — завдяки тобі.

На кожному етапі доступна участь на дистанціях 21 км, 10 км та вільній дистанції.

Забіг проходить в онлайн-форматі. Це означає, що після реєстрації ви можете самостійно обрати безпечний маршрут у місті, де перебуваєте, та пробігти заплановану дистанцію, записавши пробіжку на будь-який біговий мобільний додаток.

Фінішери кожного етапу ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE також отримають пам’ятні медалі.

 

Обирай етап забігу і дистанцію та приєднуйся до відновлення України!