• Організатор
  • Благодійний партнер

Новини

21.12.2022

ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ зібрав понад півмільйона гривень на відбудову міст України

Благодійний проєкт від Run Ukraine ”ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE” зібрав 541 630 гривень на нагальну відбудову пошкоджених війною будинків. Всі зібрані кошти направлено добровольчому будівельному батальйону “Добробат”.

 

Учасники 9 етапів серії “ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE” пробігли свої дистанції та разом збирали кошти на відбудову Бучі, Чернігова, Харкова, Ірпеня, Сум, Миколаєва, а також Ізюма, Балаклії та Херсона, які нещодавно було звільнено від російських окупантів. Зібрані 541 630 гривень вже направлено благодійному партнеру проєкту — добровольчому будівельному батальйону “Добробат” на нагальне відновлення зруйнованих війною будинків. Історії відремонтованих помешкань ви можете переглянути на сторінках забігу у Facebook та Instagram.

 

“ЗАБІГ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE” об’єднав 2155 учасників, серед яких 33 бігуни взяли участь у всіх 9 етапах та зібрали неабияку колекцію медалей, присвячених містам-героям. Найбільше учасників пробігли заради відновлення Харкова — 399 бігунів, а найпопулярнішою дистанцією стала 10 км (1004 учасники). У серії взяли участь бігуни з 40 країн світу. Найбільше учасників було з України (1855), США (43), Польщі (34), Британії (24) та Німеччини (20).

 

“Серія “ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ” є вкрай важливою, адже так ми додатково порушуємо питання якнайшвидшої відбудови зруйнованих міст, допомагаємо матеріально та показуємо, що завдяки бігу кожен може долучитися до спільної великої справи — відбудови України. Зараз серія забігів не завершується. Ми разом з усіма українцями чекаємо на звільнення українських міст від загарбників, аби продовжити відбудову вільної та незалежної України!” — коментує Вікторія Веремієнко з команди Run Ukraine.